Top
+90 (212) 465 79 50

Kariyer

Başarımızın sırrı daima takım çalışması olmuştur. Büromuz yıllar içerisinde binin üzerinde avukat, stajyer ve idari personele ev sahipliği yapmış, alanında lider avukatlar ve yöneticiler yetiştirmiştir. Sarı & Kılıç olarak yönetim kadromuzun ekseriyeti, stajyerlik yıllarından itibaren ekibimizde yer almış avukatlarımızdan oluşmaktadır. Her biri alanında uzmanlaşmış takım liderlerimiz, genç avukatlarımızın teorik ve pratik konularda desteklenmesine ve yönlendirilmesine yardımcı olurken, açık kapı politikamız ve dinamik çalışma gruplarımız genç meslektaşlarımızın mesleki tecrübelerini etkin bir biçimde geliştirmelerine olanak sağlamaktadır.

Büromuzda avukat ve stajyerlerimiz dışında avukat asistanları, idari ve mali işler, insan kaynakları, bilgi işlem, sekretarya personeli, adliye ekibi, saha ekibi ve idari takip memurları olmak üzere destek kadrolarımız mevcuttur.

Sarı & Kılıç her alandaki bilgi ve tecrübeye değer verir. Destek ekibimiz, büronun müvekkillerine talepleri doğrultusunda en yüksek standartlarda kesintisiz hukuki hizmet sağlamasında anahtar pozisyondadır. Büromuz tüm çalışanlarına güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı sunarken, kendilerini geliştirmelerine ve büro içerisinde yükselmelerine de olanak sağlar.

Yasal Stajyerler

Yasal stajyer adaylarımız büromuza yapacakları başvurularını bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirler. Başvurular her yıl Mayıs ayı sonuna kadar yapılmalıdır. Yasal staja kabul edilen stajyerlerimiz takım liderlerinin gözetiminde dilekçe ve sözleşmelerin hazırlanması, toplantılara iştirak edilmesi, işlemlerin adli ve idari makamlar nezdinde takibi ve stajın ikinci yarısında uygun görülmesi halinde Sulh ve İcra Mahkemeleri’ nde görülecek duruşmalara iştirak edilmesi konularında aktif rol ve sorumluluk alacaklardır.

Stajını Sarı & Kılıç Ortak Avukatlık Bürosu’ nda tamamlayan stajyerlerimiz, otuz yılı aşkın bir süredir olduğu gibi gerekli donanıma ve özgüvene sahip, seçkin bir grubun üyesi avukatlar olarak meslek hayatlarına başlayacaklardır.

Yaz Stajyerleri

Hukuk fakültesi 3. sınıfı tamamlayan öğrenciler büromuza yapacakları yaz stajı başvurularını bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirler. Başvurular her yıl Mayıs ayı sonuna kadar yapılmalıdır. Yaz stajına kabul edilen stajyerlerimiz, takım liderlerinin yanında büro içi ve adliye çalışmalarına katılırlar. Bu sayede mesleği ve uygulamayı deneyimleyebilme, mesleki ilgi alanlarını keşfedebilme imkanına sahip olurlar. Yaz stajını büromuzda yapmış olmak, yasal staj başvurusunun değerlendirilmesi açısından avantaj sağlar.

Tüm başvurularınız bizler için çok değerlidir. Açık pozisyonlarımızı takip edebilir, yandaki formu doldurabilir veya genel başvuru yapmak için özgeçmişinizi, neden bizimle çalışmak istediğinize dair kısa bir yazı ekinde hr@sarikilic.com adresine gönderebilirsiniz.

Danışma Hattı : +90 (212) 465 79 50