Top
+90 (212) 465 79 50

HAKKIMIZDA

Sarı & Kılıç Ortak Avukatlık Bürosu 1990 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren yerli ve uluslararası şirketlere sunduğu yüksek kaliteli ve geniş hukuki hizmet portföyü ile Türkiye’ nin en önde gelen tam kapsamlı hukuk bürolarından biri olmuştur.

Doksanlı yılların başlarından itibaren Türkiye’ de toplu alacak tahsili sistemine öncülük etmiş ve çok yüksek sayılardaki icra takiplerinin işlenebilmesi amacıyla eşsiz bir altyapı oluşturmuştur. Geçen süre zarfında edindiği tecrübe ile sürekli olarak kendini geliştirmeye, müvekkillerine yüksek verimlilik ve hesap verebilirlik anlayışı içerisinde hizmet vermeye devam etmiştir.

Uzmanlık alanlarımız arasında icra ve iflas hukuku, bankacılık ve finans hukuku, şirketler ve ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, dava ve duruşma avukatlığı, uyuşmazlık çözümü, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, gayrimenkul hukuku, göçmenlik ve vatandaşlık hukuku ve iş hukuku bulunmaktadır. Çalışma alanlarımızın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Büromuz tecrübeli ve kendini işine adamış ekibi ile İstanbul Dünya Ticaret Merkezi bünyesinde yer almakta ve New York, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Mersin, Antalya, Gaziantep, Erzurum, Diyarbakır, Konya, Kayseri, Muğla ve Trabzon’ da bulunan destek ofisleri ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Geniş destek ağı sayesinde büromuz, müvekkillerine herhangi bir gecikme yaşanmaksızın birden fazla şehirde eşzamanlı olarak hızlı çözümler sunabilmektedir.

Otuz yılı aşkın tecrübeye ve alanında eşsiz bir itibara sahip olan büromuz, banka ve finans, otomotiv, ambalaj sanayi, hızlı tüketim ürünleri, gayrimenkul, otelcilik, müzik endüstrisi, kurumsal çözümler, lojistik, moda, mücevherat, online satış, madencilik, kimya, orman sanayi, hamur ve kağıt sanayi ve çimento üretimi başta olmak üzere geniş bir müvekkil portföyüne hizmet sağlamaktadır.

Kuruluşundan bu yana Sarı & Kılıç Ortak Avukatlık Bürosu, geniş bir çeşitliliğe sahip olan ekibine huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamanın yanı sıra, cinsiyet eşitliği konusunda da alanında rol model olmuştur. Ekibimizin %70’ inin kadın çalışanlardan oluşmasından gurur duyuyoruz.

2020 yılında 30. yılını kutlayan Sarı & Kılıç Ortak Avukatlık Bürosu, etkili ve hızlı çözümler üretme konusundaki iddiasından ödün vermeden, yerli ve yabancı müvekkillerine Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Danışma Hattı : +90 (212) 465 79 50